Camp Half Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Polobůh. Dítě boha a lidské bytosti. A právě tento kemp je útočištěm mnoha polobohů.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Angeline Nuit

Angeline Nuit


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 25. 12. 16
Age : 25
Location : Tábor Polokrvných

Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú) Empty
PříspěvekPředmět: Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú)   Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú) Icon_minitimeMon Dec 26, 2016 1:33 pm

Miesto: Okolie Jazera
Počasie: Na aktuálne ročné obdobie je celkom teplo, dokonca sa ukázalo aj slnko, je neskoré popoludnie, niečo okolo 16:00.
Dej: Oslava Angeliných osemnástych narodenín, pozvaný sú predovšetkým tí ktorých už v hre stretla (alebo si niečo vymyslite)
Poradie: Určí sa neskôr, začínam ja, postupne tí ktorý prídu.
Návrat nahoru Goto down
Angeline Nuit

Angeline Nuit


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 25. 12. 16
Age : 25
Location : Tábor Polokrvných

Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú)   Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú) Icon_minitimeMon Dec 26, 2016 1:42 pm

Jazero
Bol to teoreticky pokojný podvečer, vzhľadom na aktuálne ročné obdobie. Oblečený mala strieborný kabát ktorý však rozhodne nebol veľmi teplý čo jej neprekážalo. Teda, minimálne nie v ten deň. Potichu kráčala k jazeru, na tvári jej žiaril netypický jemný úsmev. Pridala do kroku čím si rozhodne skrátila cestu k jazeru ku ktorému mala namierené. V obidvoch rukách niesla tašky a na chrbte mala čierny batoh. Po chvíli sa zastavila pri pomerne veľkom drevenom stolíku. Položila tašky a vyložila z nich zákusky, ovocie a chlebíčky naložené na tanieroch. Opatrne to porozkladala po stole a siahla do druhej tašky ktorá obsahovala zopár fliaš rôznych nápojov ktoré sa jej ako väčšinu vecí (s výnimkou ovocia) podarilo tak trocha požičať si. S úškrnom schovala prázdne tašky pod stolík a zložila si z pliec batoh. Vybrala si náhodnú knihu "Grécka mytológia" a začala čítať pohodlne sa opierajúc o stolík. Hádam dnes nebude pršať, nechcem aby to pokazilo oslavu. Nemalo by prísť veľa ľudí... Aténčania prídu určite, nenechajú si ujsť narodeniny sestry... teda dúfam. pomyslela si. Teoreticky som zatiaľ najstaršou dcérou Atény, teda myslím si to. Žiadneho nováčika zatiaľ nezaradili k nám, čo je mi viac než len nesmierne ľúto. Je nás pomerne málo -nečudujem sa- mamička Aténa odpusť svojej dcére že ťa až tak veľmi nemá rada. pomyslela si a v duchu sa uškrnula.
Návrat nahoru Goto down
Skye Castellanou

Skye Castellanou


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 25. 12. 16
Age : 29
Location : Camp Half-blood: Ares

Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú)   Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú) Icon_minitimeMon Dec 26, 2016 6:18 pm

Aréna -> Jezero
"Vzdáváš se?" zvučný hlas s tónem pobavení a dobíravosti škádlí chlapce, který ve zkroucené poloze právě polyká prach ze země uprostřed praktické části zkušebního boje. Ruka sevřená v nepříjemném stisku dlouhých prstů s černě nalakovanými nehty, které se sem tam zaryjí do kůže, aby mladíkovi připomněli, že je na čase vykřiknout tu kouzelnou formuli a přijmout porážku. "Vzdávám se, vzdávám se! Jenom mě už pusť nebo mi upadne ruka," poslední část poznámky je zamručena v takové nespokojenosti, až se musím zasmát. "Dobře, ale jenom proto, že jsi to řekl," pohnu rty v úsměvu, nechávaje ruku povolit stisk, čímž kluk akorát padne obličejem hlouběji do písku. "U všech bohů, Skye, musíš být tak zlá?" Nebýt téhle poznámky, pak jsem v klidu. Ale tohle malé šťouchnutí si vyslouží přimhouření modrých očí, ruce zapřené v bok a jeden krok směrem k polobohu, který se rozhodl provokovat. Nemusím nic říct a už si vysloužím zbabělý ústup s omluvami a dalším zamručením hodné medvěda. "Deméterovci, ts," ušklíbnu se jeho směrem, přirozeně, že tihle pro můj srub neznamenají nepřátele. Jsou slabí stejně jako děti Iris a valná většina ostatních. Promnu si dlaní ramena od počínajícího vlezlého pocitu ztuhlosti, který se dostavuje po dlouhých hodinách tréninkového cvičení. Večer už značně pokročil a to znamená jediné - ta nudná oslava jakéhosi potomka Athény, o které se tu mluví už asi týden. Nebo čtrnáct dní. Vždyť oni jsou to schopni připomínat i rok dopředu.
Protočím oči a rychlým krokem se vydám ke srubu mého otce, boha války. Jako vždy, ani teď si nedokážu odpustit krátký úšklebek na znak nad dveřmi, jimiž projdu dovnitř, náš rod? Ne, ten není jako u ostatních. Tady papínci a mamičky neplácají své děti po hlavě, alespoň Áres tohle nedělá. Od nás se čeká vítězství a splněné mise i za cenu vlastní smrti. Rychle vlítnu pod sprchu, nechávám ze sebe smýt špínu a pach z tréninku, abych se později postavila novému úkolu - co si vybrat na sebe. Ne, že bych to někdy řešila, ale problém je, že jako Áresova dcera nejsem moc na oslavy zvaná. Možná za to může fakt, že nedělám dobrotu a sem tam něco rozbiju, když mě někdo naštve. Naposledy to byl ten dřevěný stůl, u něhož jedli potomci Apollóna. Nebyla to schválnost, ale ten blbeček neměl provokovat. Povzdechnu si při té vzpomínce, nejsem nemožná, vím to. Jsem tu prakticky nejstarší z odchovanců a přesto přidělávám těm dvěma z vedení hromadu problémů. Jako by tě nebavilo trápit ten koňskej ocas a pana D. Rty se zkroutí v úšklebku nad tou myšlenkou a já raději rukou hrábnu do nitra skříně pro něco, co by se dalo nazvat jako párty outfit - černý korzet s rudým bojovým motivem a krátké odrbané šortky, k nimž přidám těžké ale pohodlné martensky. Tady nám počasí hraje do noty, ne jako jinde po světě. Po dlouhém boji s tkaničkami se nakonec směrem za oslavou, než mi dojde jedna věc. "Sakra, dárek," hlesnu těsně u dveří, otáčeje se čelem k prostornému srubu plnému útočných i obranných předmětů, většinou vyrobených od Héfaistovců. Co by se tak mohlo líbit potomkovi Athény? Ať vyberu cokoliv, bude k tomu bonus v podobě únavné přednášky plné faktů. Tohle mi s výběrem moc nepomůže ale nakonec přeci jen hrábnu po jedné knize o různých zbraních, jistě ocení podobnou bichli. Tady to stejně nikdo nečte.
S hlasitým dupáním se nakonec rozeběhnu směrem k jezeru než zjistím, že jsem vlastně skoro první. "Super, tak tohle bude propadák a já s ním budu spojená," zamručím nespokojeně při pohledu na oslavu, co spíš připomíná pohřeb. "Nezapomněla jsi pozvat lidi? Nebo jsi tak neoblíbená," ozvu se při posledních krocích směrem k Angelině. Ne, že bychom byly nejlepší kamarádky - ty já nemám. Ale zvládám s ní komunikovat na úrovni alespoň natolik, že jí netoužím denodenně prohnat kladivo obličejem.
Návrat nahoru Goto down
Angeline Nuit

Angeline Nuit


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 25. 12. 16
Age : 25
Location : Tábor Polokrvných

Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú)   Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú) Icon_minitimeMon Dec 26, 2016 6:32 pm

Jazero
Myklo ňou keď začula hlas. ,,Ach... zdravím Skye." povedala pokojne ale v jej hlase sa dal zbadať jemný chlad. ,,Aténčanov je málo. Očividne sa skôr nosia päste ako rozumy. No, a neobľúbená som zrejme tak či tak. A je mi tu úplne ukradnuté." povedala pokojne a zaklapla knihu gréckej mytológie. Otvorila batoh a strčila ju dnu, batoh znova zatvorila a položila ho k stoličke. Ľavou rukou siahla do vrecka a vytiahla náhrdelník pozostávajúci z čiernej pevnej šnúrky a prívesku mesiaca zo striebra. Bezmyšlienkovo si ho prehadzovala z jednej ruky do druhej. ,,Ak si nechcela, nemusela si sem chodiť." poznamenala nenútene. Arogantný potomkovia Áresa... myslia si že im patrí svet a že ho vždy dobyjú päsťami a zbraňami. Hoci aj Aténa bola v tomto údajne dobrá... ale my sme stratégovia, nie bitkári. Konáme s rozumom, nie bez neho. pomyslela si hrdo. Nikdy by som nechcela byť dcérou Áresa. dodala v mysli.
Návrat nahoru Goto down
Skye Castellanou

Skye Castellanou


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 25. 12. 16
Age : 29
Location : Camp Half-blood: Ares

Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú)   Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú) Icon_minitimeMon Dec 26, 2016 6:45 pm

Jezero
"Zdravím... Angelino," pronesu stejným způsobem jako ona. Totožná odmlka, totožné... ne, pohrdáním se to nedá nazvat, spíš znuděností nad tím, co přijde. Protože cokoliv, co potomci Athény pronesou, je plné faktů, nejlépe doložené i zaevidovanými důkazy. Byli by z nich skvělí vyšetřovatelé, vraha by unudili k smrti, že by se jim přiznal pro trochu toho vzrušení. Levý koutek zvednu v mírném úšklebku nad další poznámkou, která přijde. "Všech je málo. Jsme polobozi, umíráme. Je to náš osud," ozvu se trpce pro změnu, zažila jsem mnoho zdejších táborníků, po nichž se slehla zem při misích. Někteří nenajdou cestu zpátky, jiní sem ani nedojdou. To všechno kvůli nestvůrám číhajícím venku za bariérou. "Jasně, jen si rýpej do těch, kteří se o sebe umí postarat a musí vás tahat na krku, protože to sami nezvládnete," dětinsky si rýpnu do jejího drobného tělíčka, ale všechno tohle škádlení beru pouze jako zábavu. Vím, že se umíme jeden postarat o druhého, navzájem si kryjeme záda, když dojde na nejhorší, ačkoliv se z části nesnášíme, pohrdáme sebou a někdy to vše přeroste i v čirou nenávist.
Popojdu o kousek blíž, ruce založené na prsou, sytě modrýma očima sjíždím každou plochu pokrytou zákusky, chlebíčky a ovocem. Všechno moc zdravé, nic pro mě. Možná nějaký ten dortík ale... Ne, ještě ne. Určitě by si toho všimla a pak by to vykládala po celém táboru jako odplatu. "To by ti sem pak nepáchl vůbec nikdo a až tak moc tě přece nemůžu zklamat. Koneckonců ti je dneska osm, to je super věk na dítě," zarýpu si znovu s pohledem, který nepřipouští žádné námitky. Protože když jsem řekla, že jí je osm, tak mi to už nevyvrátí. "Ještě chvíli a bude z tebe žena." Je to jen drobné škádlení, ale nemůžu si pomoct, potomci Athény se tak sladce rozčilují, když se jim něco nelíbí. Alespoň většina z nich. "Na. Nebudu čekat na ostatní, až se sem doplahočej, protože se nejspíš cestou ztratili. Vem si to," podám Angelině dárek, zatímco si neodpouští narážku na hyperaktivitu v našich genech. Snadno nás něco rozptýlí a pozornost je v tu ránu pryč. "A nekoukej se, jako bys mě chtěla zavraždit. Sama moc dobře víš, že to ty by ses válela na zemi."
Návrat nahoru Goto down
Angeline Nuit

Angeline Nuit


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 25. 12. 16
Age : 25
Location : Tábor Polokrvných

Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú)   Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú) Icon_minitimeMon Dec 26, 2016 7:04 pm

,,Polobohov bolo málo vždy. A vždy ich málo bude. A myslím si že ak by nebolo tých ktorí majú rozum, pre zmenu by stroskotala väčšina výprav už na začiatku. Ale, dobre, uznám že bez bojovej sily by sme taktiež boli na mizine. Priznám sa, nie som veľmi nadšená predstavou osláv... ale znesiem to. Ó, áno, máš pravdu, je to dokonalý vek na dieťa, lenže ja ťa sklamem, dieťaťom je človek do osemnástich rokov, čo už bohužiaľ nie som. Myslím si že väčšina z nich cestu k jazeru pozná. Chcela som síce pôvodne oslavu uprostred lesa ale... tam by sa nedostal asi nikto. A áno, poznám bojovú techniku potomkov Áresa." odvetila pokojne a dokonca sa jemne pousmiala.
Návrat nahoru Goto down
Skye Castellanou

Skye Castellanou


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 25. 12. 16
Age : 29
Location : Camp Half-blood: Ares

Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú)   Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú) Icon_minitimeMon Dec 26, 2016 8:18 pm

Jezero
Přesně jak jsem si myslela - jedna přednáška za druhou. Unuděná zakloním hlavu, až se černé vlasy svezou přes ramena na prohnutá záda. Tohle mi nechybělo a chybět ani nebude, o to víc na výpravách. Je pravda, že potomci Athény jsou chytří. Mnohdy více než to ale tím svým filozofováním a poučováním dokážou lézt na nervy víc než nafoukaní potomci jiných bohů. "Včera ti bylo ještě sedmnáct ne? Přes noc se dospělou tak úplně nestaneš," neodpustím si úšklebek, i já se někdy chovám jako dítě. Třeba právě v tuhle chvíli. Rty nakonec přinutím zvlnit do mírného, vcelku vstřícného úsměvu až se začnu smát. Jsme opravdu jako malé děti a to máme oslavovat její dospělost. Zavrtím hlavou a neopustím si drobné zahihňání. "Fajn, přestaneme se tak natřásat jako pávice. Ale pokud jsi nepřinesla ani kapku nektaru nebo alkoholu, tak to tu vůbec nerozjedeš," přejdu ke stolu, na který se vyhoupnu, špičkami se zapírám o zem, zatímco Angelině nutím pod nos dárek, co jsem pro ní vzala ze srubu. "Tak vezmeš si to už? Nebo tě s tím mám praštit?"
Návrat nahoru Goto down
Angeline Nuit

Angeline Nuit


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 25. 12. 16
Age : 25
Location : Tábor Polokrvných

Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú)   Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú) Icon_minitimeMon Dec 26, 2016 9:27 pm

Jazero
,,Samozrejme že je tu nektár aj alkohol... hoci, ehm, ak zistia že som si to tak trochu požičala zrejme skončím zle. Ale pár hodín by si to nemali všimnúť. Dobre, dobre... zbrane? To ešte nemám." schmatla knihu a pohotovo ju hodila do batoha. ,,Tak. Myslím si že by malo prísť zopár ľudí. A hádam si zase isté osoby nevšimnú že im niekto tak trocha ukradol dve fľaše vína. A nektár. A zákusky." povedala a trocha znepokojene zmraštila čelo.Na dcéru Atény si až príliš prefíkaná, všakže, Angel? No, ale dúfam že si to nevšimnú. Inak bude viac než len dosť zle. A ja nechcem byť vyhodená... na to mám ešte čas. pomyslela si.
Návrat nahoru Goto down
Skye Castellanou

Skye Castellanou


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 25. 12. 16
Age : 29
Location : Camp Half-blood: Ares

Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú)   Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú) Icon_minitimeMon Dec 26, 2016 9:41 pm

Jezero
Pozvednu obočí v podezřívavém pohledu detektiva, jemuž se proviněný právě přiznal ke lži. "Tak malá Athénina dceruška si vyrazila na pětiprstý výlet," pobaveně si skousnu spodní ret, tohle by byla skvělá příležitost k vydírání. Chvilku větu nechám viset provokativně ve vzduchu s předtuchou něčeho špatného, konec konců jsem tu já ta starší a zkušenější, tudíž by se dalo čekat, že ji za vlasy odtáhnu k Cheirónovi a panu D. s práskačskou poznámkou. Modré oči přimhouřené, sleduju každý její pohyb i výraz mimiky, co mi může prozradit víc. I můj postoj připomíná šelmu na lovu, jen po ní skočit.
Hned se však uvolním a rozesměju se jejímu strachu. "Ty vážně nekradeš, že ne?" Aby také jo, od toho jsou tu Hermovy potomci. "Na to, jak jsi chytrá, si občas málo věříš. Ale to je dobře," zaťukám si bříškem ukazováčku o nos na znamení plánu plného šibalství. "Mně když odsud vyrazí, tak se nic nestane," zakončím vše s poznámkou namířenou k odchodu. Ne, že by mě to tu nebavilo, ráchání čumáků nováčků v jejich vlastním potu a strachu je více než zábavné, ale taky se starám o ty, kteří jsou moje rodina. A těmi jsou konec konců všichni v tomto táboře. "Učiníme dohodu, co ty na to?" Zaměřím svůj pohled na Angelinu sedící vedle mě. "Ty se nebudeš chovat jako nafoukaný všeználek a já tohle všechno," poukážu na chlast kolem, "vezmu na sebe. Platí?" Nastavím ruku na znamení spojenectví. Krátkodobého, ale co bych to byla za vůdčí povahu, když bych se nestarala o svoje lidi. I když jsou ze srubu protivníka.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú)   Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Narodeninová oslava (môžu sa pridať všetci ktorý chcú)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Novoroční 'oslava'

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Camp Half Blood :: Hra :: Soukromé hry-
Přejdi na: